Zadecydowała ostatnia minuta!

W niedzielne popołudnie na stadionie w Nowej Wsi odbyło się spotkanie w ramach 25 kolejki o mistrzostwo klasy okręgowej. Nasza drużyna podejmowała Nadwiślanina Gromiec, który plasuje się jedno miejsce pod Nami w ligowej tabeli.
W 29 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Dawida Nycza z rzutu różnego celną "główką" popisał się Adam Mateja.
Goście wyrówanali w 56 minucie po strzale Grzegorza Zajasa, który także głową skierował futbolówkę do siatki.
Gdy wydawało się, że kibice zgromadzeni na stadionie będą świadkami podziału punktów to arbiter prowadzący zawody podyktował rzut karny dla Naszej drużyny.
W 93 minucie Dawid Nycz został sfaulowany w polu karnym i nie mogło być innej decyzji niż "jedenastka".
Pewnym egzekutorem został Mariusz Piskorek, który wygrał wojnę nerwów z golkiperem przyjezdnych.

NIWA NOWA WIEŚ - NADWIŚLANIN GROMIEC 2:1 (1:0)

BRAMKI:
1:0 Adam Mateja 29'
1:1 Grzegorz Zajad 56'
2:1 Mariusz Piskorek 93' (rzut karny)

SKŁAD NIWY:
Adrian Kozieł - Tomasz Gardyński, Lucjan Stawowczyk, Adam Mateja, Eryk Zontek (Mikołaj Kukiełka 75') - Paweł Flis (Dominik Merta 80') , Piotr Holewa, Dawid Nycz, Sebastian Rzepa, Piotr Klimczyński (Sebastian Deska 70') - Mariusz Piskorek

WYNIKI 25 KOLEJKI:
Zatorzanka Zator - KS Chełmek 3:5